Vi har som mål om å være den mest effektive leverandøren innenfor alle tjenestene vi tilbyr

 

TJENESTER

Riving
Kjerneboring & betongsaging
Asbestsanering
Rehabilitering
Branntetting
Byggvask
 

OM OSS

Entreprenør Bygg AS er et selskap hvor ingeniører og kvalifiserte håndverkere med mange års erfaring har gått sammen for å skape noe større.


Vi vil gi våre kunder trygghet og kvalitet i alle ledd slik at de til enhver tid vil se at de er ivaretatt.

Vi påtar oss både små og store oppdrag, for privatpersoner og bedrifter.
 

Entreprenør Bygg AS behersker alle entrepriseformer innen bygg og anlegg.

Med egne håndverkere kan vi påta oss alt innen betong- og alle typer tømrerarbeider. Vi har avtale med seriøse anerkjente underentreprenører og leverandører. 

Lurer du på noe?
Bla ned siden for vår kontaktinformasjon.

SAMARBEIDSPARTNERE

KF_Entreprenor_liggende.png
peab-as---logo.jpeg

LEVERANDØRER

Husqvarna-logo.png
 
 

KONTAKT OSS / STYRET

Hoved Kontor

Ole Deviks vei 16B
0666, OSLO

Post@entreprenorbygg.no

+47 22 88 60 60

Jobb i Entreprenørbygg

Vil du bli med i vårt team?
Send din CV + Søknad til

Post@entreprenørbygg.no

Prosjektleder & Salg

Knut Halvorsen

Knut@entreprenorbygg.no

+47 90 73 14 11

Administrasjon & Økonomi

Frances Garcia

Frances@entreprenorbygg.no

+47 90 61 41 05

Bygg & Rehabilitering

Nikolaj Bjerregaard

Nikolaj@entreprenorbygg.no

+47 93 03 60 07

Riving & Sanering

Soss Phung

Soss@entreprenorbygg.no

+47 90 61 34 82

Prosjektkoordinator

Shirley B. Fagaragan

Shirley@entreprenorbygg.no

+47 98 48 58 62

Casper Gyldenberg

Casper@entreprenorbygg.no

+47 93 00 44 28

Betongsaging & Kjerneboring

Piotr Smolarczyk

Betongsaging@entreprenorbygg.no

+47 90 15 88 11

Gaselle1.png

Gasellebedrift

Regnskapsfører

Halvard Slyngstadli

Halvard@entreprenorbygg.no

logo_Godkjent Vatromsbedrift small high
mester-logo-trans-e1459241303335.png