Vi har som mål om å være den mest effektive leverandøren innenfor alle tjenestene vi tilbyr

 

TJENESTER

Riving
Kjerneboring & betongsaging
Asbestsanering
Rehabilitering
Branntetting
Byggvask
 

OM OSS

Entreprenør Bygg AS har godt kvalifiserte

håndverkere med mange års erfaring.

Vi ønsker å gi våre kunder trygghet i alle ledd

slik at du til enhver tid skal se at du er ivaretatt.

Vi påtar oss små og store oppdrag

både for private og bedrifter.

Entreprenør Bygg AS behersker

alle entrepriseformer innen bygg og anlegg.

Med våre håndverkere kan vi påta oss alt innen

miljøkartlegging, riving, kjerneboring og

betongsaging- og alle typer tømrerarbeider.

Vi er også sertifisert for arbeid med asbest.

"Vår viktigste egenskap er forståelse i

utførelse av oppdrag, samt punktlighet.

Alle lover og forskrifter følges gjennom

optimale rutiner."

Lurer du på noe?
Bla ned siden for vår kontaktinformasjon.

SAMARBEIDSPARTNERE

KF_Entreprenor_liggende.png
13260104_529007540617648_355622645913801
peab-as---logo.jpeg

LEVERANDØRER

byggmakker.png
15894790_1136012293184874_31338155987117
Husqvarna-logo.png
optimera-logo.jpg
 
 

KONTAKT OSS / STYRET

Hoved Kontor

Ole Deviks vei 16B
0666, OSLO

Post@entreprenorbygg.no

+47 22 88 60 60

Jobb i Entreprenørbygg

Vil du bli med i vårt team?
Send din CV + Søknad til

Post@entreprenørbygg.no

Prosjektleder & Salg

Knut Halvorsen

Knut@entreprenorbygg.no

+47 90 73 14 11

Riving & Sanering

Soss Phung

Soss@entreprenorbygg.no

+47 90 61 34 82

Administrasjon & Økonomi

Frances Rasay

Frances@entreprenorbygg.no

+47 90 61 41 05

Prosjektkoordinator

Shirley B. Fagaragan

Shirley@entreprenorbygg.no

+47 98 48 58 62

Bygg & Rehabilitering

Nikolaj Bjerregaard

Nikolaj@entreprenorbygg.no

+47 93 03 60 07

Casper Gyldenberg

Casper@entreprenorbygg.no

+47 93 00 44 28

Betongsaging & Kjerneboring

Piotr Smolarczyk

Betongsaging@entreprenorbygg.no

+47 90 15 88 11

Regnskapsfører

Halvard Slyngstadli

Halvard@entreprenorbygg.no

last ned.png
Gaselle1.png

Gasellebedrift

logo_Godkjent Vatromsbedrift small high
mester-logo-trans-e1459241303335.png